X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

درج آگهی رایگان در سایت های تبلیغاتی اصفهان

دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 ساعت 15:18

اگر قصد درج آگهی رایگان در سایت های تبلیغاتی اصفهان و استان اصفهان را دارید به سایت سودایران مراجعه نمائید. بر روی لینک زیر کلیک کنید.


درج آگهی رایگان


سایت سودایران بازدید بالایی دارد و تبلیغ شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده در اصفهان، استان اصفهان و کل ایران قرار می دهد. این وب سایت از نظر گوگل هم بهینه است. بنابراین اگر در سودایران تبلیغ ثبت کنید، آگهی شما پس از چند ساعت در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شده و بازدیدکنندگان به سمت آگهی شما هدایت می شوند. سایت سودایران گروه بندی متنوعی همچون تدریس و آموزش، ملک و آپارتمان، خودرو، صنعت و صنعت برق و ماشین آلات، کامپیوتر، خدمات و ... دارد. در هر زمینه ای که فعالیت دارید تبلیغ خودتان را می توانید در سودایران ثبت کنید.
در سودایران امکانات متنوعی برای درج اگهی شما در نظر گرفته شده است. برای هر آگهی 10 عکس می توانید ثبت کنید و تعداد آگهی هایی که می توانید درج نمائید نامحدود است.
سایت سودایران:
- بازدید بالایی دارد.
- از نظر گوگل بهینه است.
- امکانات متنوعی را ارائه داده است.
- تا سال 95 حدود 60000 آگهی ثبت شده دارد.
درج آگهی در سودایران در هر جای اصفهان و هر جای ایران = افزایش سود کسب و کار شما


اگر ساکن اصفهان و استان اصفهان هستید و می خواهید یک آگهی موثر، مفید و پربازده ثبت نمائید موارد زیر را هم مد نظر داشته باشید.
1- متن آگهی را کامل بنویسید. آگهی های با متن بسیار کوتاه از نظر گوگل اسپم به حساب آمده و ایندکس نمی شوند. در بهترین حالت، اگر این آگهی ها ایندکس هم بشوند، در نتایج جستجوی گوگل در نتایج اولیه نشان داده نمی شوند. ضمنا هر چه متن آگهی خودتان را کاملتر بنویسید، کلماتی که مرتبط با کسب و کار و یا کالا و خدمات شماست بیشتر در متن آگهی تکرار شده و این خود باعث می شود کاربران مختلف که با عبارتهای مختلفی در موتورهای جستجوی در جستجوی کالا و خدمات شما هستند به سمت آگهی شما هدایت شوند.
2- آگهی تکراری ثبت نکنید. آگهی هایی را که در یک سایت ثبت کرده اید به همان شکل به سایتهای دیگر منتقل نکنید چون اصلا برای شما فایده ای ندارد. گوگل و موتورهای جستجوی دیگر همچون یاهو و بینگ متن های تکراری را تشخیص داده و در نتایج جستجوی خودشان این متن های تکراری را نمایش نمی دهند. پس اگر می خواهید آگهی های شما موثر، پربازده و مفید باشد، آگهی های جدید خودتان را از نو بنویسید. یا چند آگهی قبلی را با هم ترکیب کنید و یک آگهی جدید بسازید.

سایت سودایران یکی از برترین سایتهای درج آگهی رایگان ایران است. با ثبت آگهی در سایت سودایران سود کسب و کارتان در اصفهان و استان اصفهان را بیشتر کرده و درآمدتان را افزایش دهید. از جمله مزیتهای ثبت آگهی اینترنتی رایگان در سودایران به صورت زیر است:
1- بازدید روزانه بالا: سایت سودایران بازدید روزانه بالایی دارد و در حقیقت یکی از پربازدیدترین سایتهای آگهی اینترنتی ایران است. با درج آگهی و تبلیغ در سایت سودایران، آگهی شما در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار می گیرد. اگر می خواهید تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار گیرد و کسب و کار خودتان را به خوبی معرفی کنید، تبلیغ خودتان را در سودایران درج نمائید.
2- بهینه بودن از نظر گوگل: سایت سودایران از نظر گوگل بهینه است. همین الان هم احتمالا شما از طریق گوگل سایت سودایران را پیدا کرده اید. با ثبت آگهی و تبلیغ در این وب سایت، آگهی شما پس از چند ساعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج آن نمایش داده می شود. اگر عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید و متن آگهی شما هم به اندازه کافی قانع کننده باشد، از آگهی و تبلیغ خودتان نتیجه خوبی خواهید گرفت.
عنوان (TITLE) آگهی را مناسب متن آن انتخاب کنید. عنوانهای کلی مانند (فروش | فروش فوری | خرید | خریدار و ...) مناسب نیستند. همانطور که مشاهده می‌کنید، عناوین بالا بسیار کلی بوده و آگهی می‌تواند شامل همه چیز باشد، بنابراین خواننده وقت خود را صرف کلیک کردن روی عنوانی که نمی داند متن آن چیست، نخواهد کرد. عنوان (TITLE) آگهی، برای ایندکس کردن آگهی شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. سعی کنید مهم ترین و با معناترین کلمات را نسبت به موضوع آگهی خود، برای عنوان آگهی انتخاب کنید.
3- ثبت آگهی به صورت رایگان: ثبت آگهی و تبلیغ در سایت سودایران رایگان است. هر تعداد آگهی که مد نظر شما باشد را به صورت رایگان می توانید درج کنید. تنها در صورت تمایل می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی آگهی خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهبد.
4- تعداد آگهی نامحدود: همانطور که گفته شد، تعداد آگهی ها و تبلیغاتی که در سایت سودایران می توانید ثبت کنید نامحدود است. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که آگهی تکراری ثبت نکنید.


چگونه در اصفهان و استان اصفهان تبلیغات موفقی داشته باشیم؟
اگر می خواهید تبلیغات موفقی داشته باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
1- آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید مانند سودایران ثبت نمائید. سایت سودایران بازدید بالایی دارد و تا سال 95 حدود 60000 آگهی ثبت شده دارد. درج آگهی در سودایران پربازده و مفید است.
2- عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید که جذاب و گیرا باشد. در عنوان آگهی مهمترین مزیت و ویژگی برتر کالا و خدمات خودتان را بیان کنید تا بر روی آگهی شما کلیک شود.
3- متن آگهی خودتان را کامل و متقاعد کننده بنویسید. تجربه نشان داده است که آگهی های بلند بازدهی بیشتری دارند. از نظر گوگل هم متن های زیر 250 کلمه اسپم به حساب می آید.
4- عکس و تصویر مناسبی برای تبلیغ خودتان انتخاب نمائید. یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند. تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید. 


هر جای اصفهان که ساکن هستید، حین ثبت تبلیغات در سایت سودایران موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
1- متن آگهی را تا جایی که ممکن است کامل و قانع کننده بنویسید. تجربه نشان داده است که آگهی های بلند بازدهی بیشتری دارند.
2- تبلیغاتی که نفعی را به مصرف کننده قول ندهد، فروش نمی کند. بیشتر از آنچه که درباره کیفیت و ویژگیهای برتر محصول خودتان توضیح می دهید، در رابطه با نفعی که به مشتری شما می رساند و یا مزایای که برای او دارد حرف بزنید.


چرا تبلیغات کنیم؟
تبلغات و بازاریابی برای هر کسب و کاری لازم است. حتی اگر در حال حاضر فروش شما خوب است باز هم تبلیغات به بهتر شدن اوضاع و افزایش فروش شما می تواند کمک شایانی بکند.
تحقیقات نشان داده است که شرکتها و موسساتی که در دوران رکود هم تبلیغات خودشان را قطع نکردند در دوران بعد از رکود چون در اذهان مردم باقی مانده بودند پیشرفت زیادی کردند.
اگر می خواهید کالا و خدماتتتان را به خوبی به فروش برسانید و برند خودتان را در ذهن اکثریت مردم جا بیندازید به تبلیغات و بازرایابی نیاز دارید.
یکی از بهترین انواع تبلیغات، تبلیغات اینترنتی است. تبلیغات اینترنتی به صرفه است و 24 ساعته در خدمات کسب و کار شماست. هیچ نوع تبلیغاتی گستردگی تبلیغات اینترنتی را ندارد. تبلیغات اینترنتی در کل کشور قابل مشاهده است.
برای فروش کالا و خدمات، معرفی کسب و کارتان و افزایش فروش خودتان تبلیغات اینترنتی را مورد استفاده قرار دهید. یکی از بهترین وب سایتهایی که در زمینه تبلیغات اینترنتی فعالیت دارد سایت سودایران است. 


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.